Management team

Zarząd

 • Łukasz Bentkowski

  Łukasz Bentkowski

  CEO

  więcej »

  W życiu prywatnym jak i zawodowym jego działaniom przyświeca myśl, że „każdy myśli o zmianie świata, ale nikt nie myśli o zmianie samego siebie”.

  Ponieważ wierzy, że zarówno każdy człowiek, jak i cała organizacja mogą nieustająco wzrastać i rozwijać się – od ponad 10 lat pracując jako doradca, konsultant i coach – dokłada starań, aby uwolnić ten potencjał.

  DOŚWIADCZENIE

  • Ukończył SGH na wydziale Bankowości i Stosunków Międzynarodowych.
  • W swojej karierze zawodowej wsparł transformację już kilkudziesięciu firm w Polsce i na świecie (m.in. Schneider Electric, Axel Springer, Arcelor Mittal, Grupa Credite Agricole, Grupa Raben, Indykpol, Grupa KBC).
  • Z punktu widzenia biznesowego pomógł (osobiście lub w ramach zespołów, które prowadził) osiągnąć swoim Klientom zyski przekraczające średniorocznie o 23 pkt proc. wartości bazowe określone przed realizacją transformacji.
  • Łączy najlepsze praktyki Lean Management, Six Sigma, Business Process Management. Performance Management, Change Management oraz HR Development.

  PRYWATNIE lubi spędzać wolny czas nurkując i jest wiernym fanem Joyce DiDonato i AC Milan

 • Radosław Drzewiecki

  Radosław Drzewiecki

  CEO Keepylife

  więcej »

  Autor Strategii Lean, która odchodzi od stereotypowego postrzegania lean jako narzędzi i projektów wdrożeniowych, kładąc nacisk na transformację opartą na ciągłym doskonaleniu procesów i zaangażowaniu ludzi.

  Absolwent MBA, The Polish Open Univesity, Politechniki Wrocławskiej, a także renomowanych Shingijutsu oraz Porsche Akademie Stuttgart.

   

  DOŚWIADCZENIE:

  • Twórca Leanpassion. Wizjoner, który inspiruje do zmiany świata na taki, w którym ludzie kładąc się spać, nie mogą doczekać się kolejnego dnia.
  • 2004 – 2006 Lean Manager, GE.
  • 2003 – 2004 Production & Logistic Manager, Dr. Schneider Unternehmensgruppe.
  • 2001 – 2002 Process Specialist, DSE Draexlmaier.

  PRYWATNIE oddany kibic Realu Madryt oraz pasjonat, który swoją postawą urzeczywistnia jedną z wartości Leanpassion: nie chodzę do roboty, chcę zmieniać świat.

 • Bartosz Długokęcki

  Bartosz Długokęcki

  Członek Zarządu

  więcej »

  Doskonały przykład na to, że tam, gdzie jest pasja i wewnętrzna motywacja, nie ma granicy pomiędzy produkcją a usługami. W dotychczasowej karierze wspierał klientów w transformacjach procesów. Obecnie po latach pracy z ludźmi podjął się nowego wyzwania. Odpowiada za rozwój biznesu technologicznego oraz technologiczne wsparcie prowadzonych u klientów zmian.

  Absolwent Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Zarządzania Produkcją na Politechnice Wrocławskiej.

  DOŚWIADCZENIE

  • Od 2011 roku związany z Leanpassion. Przez ponad 11 lat doskonaląc procesy operacyjne u klientów wypracował wymierny efekt w postaci ponad 25 mln EUR oszczędności.
  • Współpracował z takimi klientami jak: DB Schenker, Raiffeisen Polbank, BNP Paribas, Orange, Giełda Papierów Wartościowych.
  • Zanim dołączył do rodziny LP, optymalizował procesy w Banku Zachodnim WBK, a także pracował jako Business Process Manager i Senior Specialist w Europejskim Funduszu Leasingowym oraz jako Industrial Engineer w Hi-P International i Whirlpool.

  PRYWATNIE i zawodowo do działania popycha go potrzeba nieustannego doskonalenia samego siebie. Jest entuzjastą rozwoju nowych przedsięwzięć, pomysłów biznesowych oraz start upów.

Partnerzy

 • Maciej Molczyk

  Maciej Molczyk

  Partner

  więcej »

  Mimo dziewięciu lat spędzonych w Leanpassion nie przestaje fascynować go, jak bardzo wraz z biegiem transformacji zmieniają się zarówno organizacje, jak i ludzie biorący w nich udział. Docenia możliwość uczestniczenia w transformacjach i wspierania firm w osiąganiu celów biznesowych dzięki Strategii Lean, która trwale angażuje wszystkich pracowników w identyfikację i eliminację marnotrawstw.

  Lubi obserwować ludzi i nieustannie zaskakuje go zmiana ich postaw od sceptycyzmu przez zwrot mentalny, po którym stają się oni prawdziwymi zwolennikami transformacji.

  DOŚWIADCZENIE

  • Od 2007 roku związany z Leanpassion. Przeprowadził już ponad 25 zakończonych sukcesem transformacji, kładąc nacisk na trwałą zmianę postaw i zachowań.
  • Wspólnie ze swoim zespołem realizuje Strategię Lean w produkcji, pracował m.in. dla takich klientów jak Grupa Adamed, Polfa Pabianice, Indykpol czy Iglotex.

  PRYWATNIE jest dowodem na to, że gdy praca jest pasją, nie pracuje się wcale. Wolny czas spędza z rodziną, wówczas stara się czerpać przyjemność z każdej spędzonej wspólnie chwili.

 • Artur Waranecki

  Artur Waranecki

  Partner

  więcej »

  Wierzy, że zmienia świat zmieniając ludzi, a lean to dla niego sposób na życie. Wszystko co robi, jest dla niego procesem, który można nieustannie doskonalić.

  DOŚWIADCZENIE

  • Jako członek rodziny Leanpassion od 2011 roku przeszedł wszystkie szczeble kariery.
  • Specjalizuje się w zmianie postaw i angażowaniu ludzi w transformacje.
  • Wierząc, że lean zaczyna się od ludzi swoją wiedzą i doświadczeniem wspierał w transformacjach zarówno firmy usługowe jak i produkcyjne. Pracował dla ponad 40 klientów, m.in. dla: DB Schenker, Synthos, Polfa, PZU, Allianz, Infosys, DPD.
  • Zanim dołączył do rodziny LP pracował w Solar Sp. z o.o., gdzie odpowiadał za program lean w całej Polsce.

  PRYWATNIE fascynują go ludzie oraz fotografia. Zarówno w rozmowie, jak i fotografii stara się dociec głębi, którą stanowią dla niego ludzkie doświadczenia i historie.

 • Anna Jastrzębska

  Anna Jastrzębska

  Partner

  więcej »

  Jest absolwentką Harvard Business School w Bostonie, Wydziału Psychologii na UKSW w Warszawie oraz Roehampton University w Londynie. Certyfikowany trener biznesu oraz coach.

  Uważa, że skuteczność organizacyjną można osiągnąć poprzez poprzez wszechstronne przywództwo wspierane angażującą kulturą organizacyjną.

  DOŚWIADCZENIE:

  • Od roku 2011 do 2017 pracowała w PZU, początkowo jako Koordynator HR, następnie Kierownik Zespołu ds. Zarządzania Talentami, aby w 2014 roku objąć stanowisko Dyrektora ds. Zarządzania Rozwojem. Wdrażała projekty z zakresu zmiany kultury organizacyjnej, rozwoju przywództwa, efektywności organizacji i budowania marki pracodawcy. Wcześniej pracowała w działach HR w firmach z branży finasowej, FMCG oraz Agencji NATO ds. Komunikacji, Dowodzenia i Kontroli w Hadze
  • Wielokrotnie nagradzana za wyniki pracy. W 2015 roku kierowany przez nią zespół otrzymał nagrodę HR Innovator za nowatorski projekt będący połączeniem stacjonarnych szkoleń kadry menedżerskiej z aktywnościami pracowników
   na platformie gamifikacyjnej i nowoczesnymi metodami edukacyjnymi on-line.

  PRYWATNIE wolny czas spędza aktywnie. Zimą na nartach, latem na kitesurfingu

Menedżerowie

 • Tymoteusz Myśliwiec

  Tymoteusz Myśliwiec

  Transformation Manager

  więcej »

  Znany jest z analitycznego umysłu; w życiu zawodowym i prywatnym bliska jest mu zasada: „Mówię to, co myślę — robię to, co mówię. Fakty zamiast opinii. Klienci, z którymi współpracuje najczęściej utożsamiają jego postawę z inną wartością LP: „Inspiruję empatią, entuzjazmem i zaangażowaniem”.

  DOŚWIADCZENIE

  • Od 2015 roku związany z Leanpassion. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera organizacje w transformacjach także na szczeblu międzynarodowym.
  • Uczestniczył w wielu transformacjach głównie w obszarze usług. Pracował dla takich klientów jak Infosys, Carrefour, Wavin, Stock, Amway, a jego działania przyniosły ponad 20% wzrostu marży w niespełna rok, blisko 100% zaangażowania Leaderów w codzienne prowadzenie odpraw w oparciu o tablice cel-wynik-kaizen i rozwiązywanie problemów, zbudowanie zaangażowania pracowników m.in. poprzez ciągły rozwój podparty matrycami kompetencji (obecne w 98% zespołów), a w efekcie doprowadzenie do rozszerzenia współpracy z Klientem na zagraniczne oddziały.
  • Przez wiele lat zajmował się wdrażaniem kultury Lean pracując jako Project Manager w CT Partners.
  • 2009 Senior Consultant, Doradca, Trener, Business Excellence Institute.
  • 2005 – 2009 Problem and Change Manager, Capgemini.

  PRYWATNIE z jednej strony miłośnik sportów ekstremalnych, strzelania i skoków spadochronowych, z drugiej lubi zwyczajnie wsiąść w samochód i jechać przed siebie.

 • Michał Kobylak

  Michał Kobylak

  Transformation Manager

  więcej »

  Prawdziwy ambasador racjonalnego podejścia i zdrowego rozsądku zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

  W skrócie jego 7 lat kariery w LP można opisać w liczbach: 14 firm, 7 branż, 15 transformacji, 26 milionów wypracowanych oszczędności. Nie można jednak pominąć faktu, że mimo tej szerokiej perspektywy Michał jest prawdziwym ekspertem w doskonaleniu i transformacji w obszarze łańcucha dostaw oraz planowania sprzedaży i operacji.

  DOŚWIADCZENIE

  • Z Leanpassion związany od 2011 roku.
  • Przeszedł wszystkie szczeble kariery, aby w 2017 roku zostać Transformation Managerem. Pracował m.in. dla takich klientów jak: Grupa Adamed, DPD, PKP Intercity, DB Schenker, PGF.

  PRYWATNIE wolny czas spędza aktywnie: nurkuje, uprawia wspinaczkę górską, biega.

 • Jacek Szyda

  Jacek Szyda

  CFO

  więcej »

  Ponieważ wyjątkowo prestiżowe stanowisko Dyrektora Finansowego oznacza współodpowiedzialność za procesy strategicznego planowania i zarządzania, tym bardziej może dziwić fakt, że według Jacka dobre zarządzanie finansami można porównać do sprzątania oraz utrzymywania ładu i porządku. To charakterystyczne dla niego pragmatyczne i z pozoru proste podejście zupełnie nie oddaje jego potencjału i szerokiej wiedzy, udokumentowanej szeregiem publikacji.

  Ukończył studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Podatki w Wyższej Szkole Bankowej, Rachunkowość i Kontrolę Finansową na Uniwersytecie Ekonomicznym, Podyplomowe Studia Menadżerskie w Wyższej Szkole Bankowej oraz Analizę Ekonomiczną na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

  Posiada Certyfikat Księgowego oraz uprawnienia Członka Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa.

  DOŚWIADCZENIE

  • Od lipca 2016 CFO w Leanpassion.
  • 2006 – 2016 Główny Księgowy, Kierownik Działu Finansowo-Księgowego, Matex.
  • Od 2014 V-ce Przewodniczący Rady Nadzorczej Wodnik Sp. z o.o.

  PRYWATNIE spełniony ojciec, który nigdy nie postrzegał tej roli jako obowiązku, lecz jako wielką i wspaniałą przygodę.

Partnerzy Merytoryczni

W 2017 Leanpassion zostało partnerem merytorycznym Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL). ABSL jest wiodącą organizacją reprezentującą nowoczesne usługi dla biznesu w Polsce. Zrzesza 180 globalnych inwestorów wraz z 700 centrami usług wspólnych (Shared Service Centers, SSC), outsourcingu procesów biznesowych (Business Process Outsourcing, BPO), outsourcingu IT (Information Technology Outsourcing, ITO), badawczo-rozwojowymi (Research&Development, R&D) oraz firmy wspierające rozwój sektora. W centrach zrzeszonych zatrudnionych jest obecnie blisko 200 tys. osób – ekspertów różnych dziedzin, co stanowi źródło największej liczby miejsc pracy w obrębie sektora prywatnego.

Misją Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) jest rozwój potencjału sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak i stała praca – wspólnie z agendami rządowymi, samorządowymi czy uczelniami wyższymi – na rzecz podnoszenia kwalifikacji osób wkraczających na rynek pracy oraz dbanie o wzrost atrakcyjności inwestycyjnej Polski.

Leanpassion, dzięki swojemu 11-letniemu doświadczeniu w przeprowadzaniu transformacji biznesowych, chce wspierać merytorycznie ABSL
w wyznaczaniu standardów i kierunków rozwoju branży. Chcemy wspólnie inspirować do wdrażania najlepszych praktyk w zakresie doskonałości operacyjnej, angażowania pracowników, standardów zarządzania.

Zamknij